Neden Biz?

Bizi Neden
Tercih Etmelisiniz?

 • Sizi Anlayan Uzman Ekip
  Özel Yazılım geliştirmek ciddi tecrübe gerektirir. Patasana Bilişim Teknolojileri bünyesinde çalışan yazılım mühendisleri; tecrübeli, yenilikçi ve hızlı sonuç üreten bir ekiptir.
 • Uygun Maliyet ve Ödeme Koşulları
  Patasana Bilişim Teknolojileri işletmelerin ihtiyacı olduğu yazılımlar için en doğru fiyat ve uygun vade seçenekleri sunar.
 • Kısa Sürede İş Teslimi
  Zamanında iş teslimi bizim önemsediğimiz en önemli konudur. İşi zamanında teslim etmek ve kısa sürede yapabilmek ancak tecrübeli ve iyi donanımlı bir ekiple mümkündür. Yazılım ekibi projeyi analiz ettikten sonra en uygun termin tarihini verir ve verdiği tarihte işi teslim eder.
 • Her İşletmeye Özel Çözümler
  Her işletme özeldir ve iş yapış biçimi diğerinden farklıdır. İşletmelerin taleplerini dinledikten sonra tıpkı bir terzi titizliği ile projeyi ele alıyor ve işletme için özel yazılım çözümleri sunuyoruz.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz
  Geliştirdiğimiz tüm uygulamalarda kullanıcıların kolaylıkla anlayabileceği ekran tasarımları yapıyoruz. Zengin grafik kütüphanemiz sayesinde veriler daha rahat anlaşılmaktadır. Yazılımlarımızı, günlük hayatta sık kullandığımız telefon ve tabletlere uygun şekilde tasarlıyoruz.
 • Modüler Yapı
  İşletmeniz için en uygun yazılım modüllerini oluşturuyoruz. Kullanım süresi içinde mevcut yazılımınıza ek modüller ilave edebiliyoruz.
 • Sürekli Gelişen Teknoloji
  Patasana Bilişim Teknolojileri, geliştirdiği yazılımları güncel teknolojiler ile kodlar. Günün teknolojisi ne ise yazılımlarına o teknolojiyi giydirir. Ayrıca kendi geliştirdiği donanımları yine kendi geliştirdiği yazılımlar ile entegre eder ve ürünlerinin katma değerini artırır.

Çözüm Ortaklarımızla geliştirdiğimiz ileri teknoloji yazılım çözümlerimizle tanışmanız için sizi ofisimize bekliyoruz.

Choose Your Color
Purchase now $17
You will find much more options for colors and styling in admin panel. This color picker is used only for demonstation purposes.
TOP