Patasana Bilişim Teknolojileri - Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Kuruluşları için Özel Ticari Yazılım Sistemleri

BİZ KİMİZ ?

Tarihçemiz, Hedeflerimiz..

placeholder

Patasana Bilişim Teknolojileri

Patasana Bilişim Teknolojileri 2005 yılında Gebze'de kurulmuştur. Kendi geliştirdiği E-İÇERİK isimli yazılım paketi ile yönetilebilir web siteleri geliştirmeye başlamış ve kısa zamanda kurumsal firmaların aranılan çözüm ortağı olmuştur.

Web teknolojilerinde ki deneyimi ve her gün geliştirdiği yeni projeler sayesinde 2009 yılında web tabanlı ticari yazılım paketleri üzerinde çalışmaya başladı.

2010 yılında Platinum JOB isimli ilk web tabanlı ticari yazılımını duyurdu. Programın temel felsefesi mevcut ticari programlarla yapılamayan kısımların kolay ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktı. Bunun için her müşteriye özel ekranlar ve raporlar geliştirdi. Müşteriler internet olan her yerden işlerini kolay bir şekilde yürütmeye başladılar.

2011 yılında web tabanlı ticari yazılımlarını sektörel paketler şeklinde hazırlama kararı aldı. Bir tarafta özel yazılım geliştirmeye devam ederken diğer yandan sektörel paket yazılımları ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaya başladı.

İlk sektörel paketini Alüminyum Ekstrüzyon Kalıp imal eden firmalar için geliştirdi. Öyle ki tekliften siparişe, üretimden sevkiyata tüm iş süreçlerini tek bir yazılımla cevap verecek şekilde tasarlananan "Platinum JOB ALUDIES", kalıp firmalarının dikkatini çekmeye başladı.

Patasana, 2012 yılına geldiğinde Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe ki yazılım ihtiyacın üzerine yoğunlaştı ve Platinum JOB ALUEX isimli paketini çıkardı. "ALUEX", tekliften siparişe, satınalmadan üretime, depo ve stok kontrolünden sevkiyata tüm süreçlerin detaylı bir şekilde yürütürken, akıllı raporlama teknolojisiyle yönetim karar verme sürecine doğrudan katkı sunmaya başladı.

Aynı yıl Makine üreticileri ve ithalatçıları için özel bir paket yazılım geliştirdi. Satış, Servis ve Üretim iş süreçlerinin tümünü kapsayan "CRMAC" yazılımı, firmaların en büyük yardımcısı olmaya başladı.

Sağlık sektöründe ki yazılım ihtiyacına paralel olarak  2013 yılında "MEDPRO" isimli Hasta Takip Yazılım Sistemini üretti.

Patasana Bilişim Teknolojileri, bugün Türkiye'nin dört bir yanında ki kurumsal müşterilerine özel yazılım, ticari yazılımlar ve sektörel yazılımlar konusunda yazılım çözümleri üretmektedir.

Patasana, Yenilikçi, hızlı ve dinamik yazılım mühendisleri ile teknoloji ve katma değer üretmeye devam edecektir.

 

Saygılarımızla,
Sedat GÜMÜŞSOY
Genel Müdür